Palmová riviéra

Palmová riviéra se rozkládá na rozhraní krajů Marche a Abruzzo, jižně od Ancony. Nazývá se podle dlouhých alejí palem, místy i několikařadých. Jsou typickou ozdobou této oblasti, vytvářející stín na sluncem rozpálených promenádách. Palmové háje, moře a pláže na straně jedné a panorama Apenin s vrcholy sahajícími do výše 3000 m n. m. na straně druhé, vytvářejí obraz této oblasti. Turisté zde nacházejí nefalšovanou atmosféru italských letovisek s nabídkou dovolené pro každého.

Kemp Riva Nuova

Kemp Riva Nuova

Kemp se nachází na okraji městečka, asi 1 km od centra, přímo u moře. Od prostorné pláže s jemným pískem ho odděluje pouze pobřežní promenáda. Je ponořen do stínu topolů. Najdete zde bar, potraviny, pizzerii, bankomat, dětský koutek. V kempu probíhají animační programy, sportovní turnaje, cvičení aerobiku, večerní programy a kurzy italských tanečků.

Kemp Riva Nuova

Zdarma je k dispozici volejbalové, beachvolejbalové a basketbalové hřiště. Fotbalové hřiště a tenisové kurty jsou za poplatek. Dominantou je nově vybudovaná soustava bazénů (vstup za poplatek, dopoledne 1 € odpoledne 1,5 €, děti do 10 let zdarma, v ceně lehátka se slunečníky u bazénu, koupací čepice nutná) a moderní centrální sociální zařízení.

Další podrobnosti naleznete na internetových stránkách kempu www.rivanuova.com.

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com