Prohlášení o přístupnosti

Prohlašujeme, že tyto stránky se snaží o maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, dle většiny známých metodik. Splňují všechny povinné zásady přístupnosti dle novely Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy, provedenou zákonem č. 81/2006 Sb.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů CSS 2.1.

Prezentace byla testována prohlížeči MS Internet Explorer (6, 7, 8), Mozilla Firefox (2.x, 3.x) a Opera (9.x) s minimálním rozlišením obrazovky 1024×768 pixelů a byla vytvořena v kódování UTF-8. Autoři, nenesou žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené použitím této prezentace a zde publikovaných informací.

Webmaster

Za správnou funkčnost této webové prezentace zodpovídá Jan Pavlica.

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com