Zprávy se štítkem Bílovec

Závěrečné vystoupení dětí ZUMBA REVUE

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   264 zhlédnutí
Čvn
19

Ve středu 18. června se konalo závěrečné vystoupení v Kulturním domě v Bílovci. Vystupovalo zde přes 90 dětí z Bílovce a Fulneku od 3 do 13 let. čtěte více

Příměstské tábory Nový Jičín, Fulnek a Bílovec

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   800 zhlédnutí
Bře
7

Po úspěšném létu 2013 jsem se opět rozhodla udělat dětem příměstské tábory.  Neváhejte dlouho a přihlaste své dítě na příměstský tábor ve Fulneku nebo v Novém Jičíně. Děti se můžou těšit na týden plný dobrodružství, skvělý celotáborový program,  výlety do okolí, různé hry, soutěže o ceny a maličkosti. Budeme se dětem věnovat spolu s mým týmem po celý den a budeme se snažit o to, aby se jim nejen líbilo, ale těšily se na nás každý den.

DSC_0548

 Příměstský tábor Nový Jičín

  • 14-18.7.2014 pro holky i kluky (4-8 let) Příměstský tábor  naruby (vše budeme dělat naopak)
  • 4-8.8.2014 pro holky (4-8 let) Svatební příměstský tábor

Ve dvou termínech se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 4 do 8 let. Každé ráno  se budeme scházet v Abácii, ul. Bohuslava Martinů od 8:00 do 8:30 a potom si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat opět v Abácii. Svatební tábor si užijí nejvíce děvčata, protože budeme opravdu chystat svatební hostinu, psát pozvánky, péct svatební dort a užijeme si i svatební cestu. Na druhém táboře bude všechno naopak, ráno bude večer, polévku budeme jíst vidličkou, zažijeme spoustu legrace a zábavy. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a  obědy v restauraci v Abácii. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

 Příměstský tábor Fulnek (Bílovec)

V termínu 7-11.7.2014 (pondělí až pátek) se bude konat ve Fulneku příměstský tábor pro děti od 5 do 11 let. S dětmi budeme mít zázemí v ZŠ T.G. Masaryka (dolní škola), kde se budeme každé ráno scházet od 8:00 do 8:30 hodin  na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do restaurace MKCF. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Fulneku. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu dolní školy.

Bohužel v letošním roce mi nezbyl termín pro další tábor v Bílovci, ale zjistila jsem, že nám jezdí linka Bílovec-Fulnek tam v 7:20 a zpět v 15:57. Byla bych ochotná jezdit s dětmi z Bílovce každé ráno, pokud by jste měli zájem o tábor.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

DSC_0254

Rozvrh pro děti 2013/2014

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   415 zhlédnutí
Zář
6

Nový školní rok 2013/2014 je tady a s tím i rozvrh pro Vaše děti. Dětské hodiny se konají v Novém Jičíně, Bílovci a ve Fulneku. Nemůžu se dočkat až zase uvidím známe tváře a těším se na nováčky. Pokud Vám časy nevyhovují nebo se chcete na něco zeptat, napište mi email na vendula.ostranska@seznam.cz nebo zavolejte na mobil 732 241 195. čtěte více

Rozvrh pro dospělé od září 2013

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 8 komentářů   1 631 zhlédnutí
Srp
30

Přidejte se k nám a vyberte si hodinu, kterou si oblíbíte. Od září do června cvičím pravidelně ve Fulneku, Odrách a v Novém Jičíně.  Pravidelné cvičení je velmi důležité pro Vaše zdraví.

čtěte více

Příměstské tábory Fulnek, Bílovec, NJ

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   811 zhlédnutí
Kvě
20

Neváhejte dlouho a přihlaste své dítě na příměstský tábor ve Fulneku, Bílovci nebo v Novém Jičíně. Děti se můžou těšit na týden plný dobrodružství, skvělou celotáborovou hru,  výlety do okolí, různé hry, soutěže o ceny a maličkosti. Budeme se dětem věnovat spolu s mým týmem po celý den a budeme se snažit o to, aby se jim nejen líbilo, ale těšily se na nás každý den po celý týden.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NOVÝ JIČÍN

V termínu 5-9.8.2013 se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 5 do 10 let. Každé ráno  se budeme scházet v rodinném centru Provázek, ul. Bohuslava Martinů od 8:30 a potom si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat opět v rodinném centru. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a  na obědy budeme chodit do školní jídelny na ZŠ Jubilejní. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína. Poslední den táboru by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme, jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 20 dětí. Rezervace táboru zde.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR FULNEK

V termínu 12-16.8.2012 (pondělí až pátek) se bude konat ve Fulneku příměstský tábor pro děti od 6 do 11 let. S dětmi budeme mít zázemí v ZŠ T.G. Masaryka (dolní škola), kde se budeme každé ráno scházet od 8:30 na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do restaurace MKCF. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Fulneku. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu dolní školy. Poslední den 16.8 by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru zde.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BÍLOVEC

V termínu 26-30.8.2012 (pondělí až pátek) se bude konat v Bílovci příměstský tábor pro děti od 5 do 12 let. S dětmi budeme mít zázemí Gymnázia M.K., kde se budeme scházet  každé ráno od 8:30 na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 16:30-17:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do jídelny na dolní školu ZŠ Komenského. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Bílovce. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu. Poslední den 30.8 by jsme chtěli uspořádat táborák a tak uvidíme, jak nám bude vycházet počasí.

  • Cena táboru bude 1300,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace zde.

DSC_0689

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com