Zprávy se štítkem Nový Jičín

Vánoční párty pro děti v hotelu PRAHA

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   207 zhlédnutí
Pro
11

Přijďte ve čtvrtek 29.prosince od 15:15 hodin do hotelu Praha v Novém Jičíně si zařádit. Čeká Vás dvouhodinový program ve třech sálech. Pohádka 2 SNĚHULÁCI, kterou si pro Vás připravilo divadlo Leonka. Další hodinu hry, tvoření, tančení a mnoho dalšího. Vánoční kostým nesmí chybět na takovou párty. Nemáte vánoční, tak ať si děti vyberou jiný. Herna v restauraci bude otevřená a nebude v ní organizovaný program. My budeme dovádět v prvním patře.

Cena je 120,- Kč za dítě. Rezervace na akci je nutná.

Těším se, Venda a Spolek SMÍCHULE.

DSC_1267

Závěrečné vystoupení dětí ZUMBA REVUE

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   261 zhlédnutí
Čvn
19

Ve středu 18. června se konalo závěrečné vystoupení v Kulturním domě v Bílovci. Vystupovalo zde přes 90 dětí z Bílovce a Fulneku od 3 do 13 let. čtěte více

Příměstské tábory Nový Jičín, Fulnek a Bílovec

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   782 zhlédnutí
Bře
7

Po úspěšném létu 2013 jsem se opět rozhodla udělat dětem příměstské tábory.  Neváhejte dlouho a přihlaste své dítě na příměstský tábor ve Fulneku nebo v Novém Jičíně. Děti se můžou těšit na týden plný dobrodružství, skvělý celotáborový program,  výlety do okolí, různé hry, soutěže o ceny a maličkosti. Budeme se dětem věnovat spolu s mým týmem po celý den a budeme se snažit o to, aby se jim nejen líbilo, ale těšily se na nás každý den.

DSC_0548

 Příměstský tábor Nový Jičín

  • 14-18.7.2014 pro holky i kluky (4-8 let) Příměstský tábor  naruby (vše budeme dělat naopak)
  • 4-8.8.2014 pro holky (4-8 let) Svatební příměstský tábor

Ve dvou termínech se bude konat v Novém Jičíně příměstský tábor pro děti od 4 do 8 let. Každé ráno  se budeme scházet v Abácii, ul. Bohuslava Martinů od 8:00 do 8:30 a potom si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat opět v Abácii. Svatební tábor si užijí nejvíce děvčata, protože budeme opravdu chystat svatební hostinu, psát pozvánky, péct svatební dort a užijeme si i svatební cestu. Na druhém táboře bude všechno naopak, ráno bude večer, polévku budeme jíst vidličkou, zažijeme spoustu legrace a zábavy. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. Děti budou mít na táboře zajištěné svačinky a  obědy v restauraci v Abácii. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Nového Jičína.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

 Příměstský tábor Fulnek (Bílovec)

V termínu 7-11.7.2014 (pondělí až pátek) se bude konat ve Fulneku příměstský tábor pro děti od 5 do 11 let. S dětmi budeme mít zázemí v ZŠ T.G. Masaryka (dolní škola), kde se budeme každé ráno scházet od 8:00 do 8:30 hodin  na hřišti a zde si Vás budou rodiče mezi 15:30-16:00 hodinou vyzvedávat. Pro děti bude připravený sportovní, kreativní, taneční (pro holky, kluci budou hrát fotbal nebo jiné hry, pokud nechtějí tančit) a hlavně zábavný program po celou dobu. V cenně táboru děti budou mít svačinky a na oběd budeme chodit do restaurace MKCF. Dále v cenně táboru budou mít jednodenní výlet, jinak budeme chodit na procházky a poznávat okolí Fulneku. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičnu dolní školy.

Bohužel v letošním roce mi nezbyl termín pro další tábor v Bílovci, ale zjistila jsem, že nám jezdí linka Bílovec-Fulnek tam v 7:20 a zpět v 15:57. Byla bych ochotná jezdit s dětmi z Bílovce každé ráno, pokud by jste měli zájem o tábor.

  • Cena táboru bude 1450,- Kč, na tábor bude maximální počet 25 dětí. Rezervace táboru přes stránky.

DSC_0254

Zumba s wellness v neděli 2.3 v Abácii

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   638 zhlédnutí
Úno
16

Další neděle s wellness v roce 2014 se bude konat 2. března od 14:00 hodin.  Ve 14:00 hodin budeme začínat cvičení a v 15:00 hodin půjdete do wellness na 90 minut. Rezervace akce zde.

čtěte více

Vánoční rozvrh pro dospělé a děti

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Novinky     Komentáře Žádné komentáře   283 zhlédnutí
Pro
13

Ty nejkrásnější svátky roku se blíží a proto jsem pro Vás připravila speciální rozvrh hodin. Myslela jsem i na Vaše nejmenší a proto bude i pro děti program. Do 22.12 probíhají hodiny, ty které jsou vypsané na rezervacích. čtěte více

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Tábor Odry Toning Novinky Fulnek Dovolená Víkend Nový Jičín Narozeniny Zumbaton Zumbule Bílovec Venda Zumba Děti ZumbAtomic Rozvrh Retro Párty AquaZumba

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com