Zprávy se štítkem Retro

Retro retro hodiny v květnu

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   863 zhlédnutí
Bře
1

Velikonoční hodiny se opět vyvedly. Děkuji všem za účast, Vaše kostýmy a úsměvy. Myslím si, že RETRO hodiny jsou stálé oblíbené a rádi si zavzpomínáte na ty starší kousky, i když by jsme mohli tančit asi celý den a pořád by se tam našla stará písnička, kterou jste měli rádi. Fotky z velikonočních hodin jsou v galerii.

čtěte více

Velikonoční retro hodiny

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   387 zhlédnutí
Úno
28

Opět je tady Vaše oblíbená retro hodina a jako minulý rok máme velikonoční! Přijďte si připomenout naše oblíbené Zumba písničky, kterých už máme nespočet a vyzdobte se na naší velikonoční hodinovou párty. Přivítáme společně přicházející jaro a odstraníme ty zimní polštáře.

čtěte více

Vánoční hodina za 30 Kč

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte     Komentáře Žádné komentáře   279 zhlédnutí
Pro
7

Je mi potěšením Vás pozvat na poslední Zumba hodiny roku 2011. Celý letošní rok byl naprosto neuvěřitelný. V tomto roce jsme stihli tolik akcí, zumbatonů, narozenin, víkendů, retro hodin, tančili jsme venku na čerstvém vzduchu po dobu letních prázdnin a byli jsme společně i u moře.

čtěte více

Mikulášská Retro Zumba

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   389 zhlédnutí
Lis
18

První z našich podzimních témat našich RETRO hodin byl Halloween. Doufám, že se Vám toto téma líbilo a že jste si opět zavzpomínali na staré dobré pecky naší Zumby. Většina z vás byla oblečená v maskách nebo v barvách.

čtěte více

Retro Halloweenská Zumba

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Novinky     Komentáře Žádné komentáře   614 zhlédnutí
Říj
15

Opět je tady naše oblíbená retro hodina, kdy zavzpomínáme na super hity naší Zumby. Tentokrát na strašidelné téma Halloween! Jakýkoliv kostým se strašidelným motivem je vítán – čarodejnice, dýně, strašák, pavouk, prostě cokoliv co vás napadne.

čtěte více

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com