Zprávy se štítkem Tábor

Jak bylo na táborech v červenci?

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   208 zhlédnutí
Srp
3

Tábor Bob a Bobek pro rodiče s dětmi od 2 do 6 let

Tábor proběhl od 10 do 14. července 2103 v hezkém penzionu Setina nedaleko Bílovce v pustém lese, kde byl pro děti připravený program po dobu 5 dnů (středa-neděle). Nám jako instruktorům se tábor velmi líbil a děti vypadaly šťastně a unaveně. Každé ráno vstávaly s Bobkem, kterého nejdříve musely vzbudit a pak proběhla rozcvička. Po rozcvičce jsme si všichni dali snídani a od 9:30 hodin byl připravený ranní program.
čtěte více

Zumba pro děti o prázdninách v Novém Slunku

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   233 zhlédnutí
Čvc
4

Hodiny pro děti se budou konat na zahradě v restauraci NOVÉ SLUNCE v Novém Jičíně. Pravidelné lekce budou probíhat v pondělí v 17 hodin za příznivého počasí. Pondělky, které budeme určitě cvičit jsou  8.7, 15.7, 22.7, 5.8, 12.8 a 26.8. Hodiny jsou vhodné pro děti od 3 do 7 let. Hodina bude trvat 45 minut a bude stát skvělých 30 Kč. Sebou pevnou obuv a pití. Tak neváhejte a přijďte si s námi zatančit. Těším se na nové a známé tanečnice a tanečníky. Zde se můžete podívat, jak naše hodiny přes prázdniny vypadají :).

DSC_0109

 

Pobytové tábory pro děti 2-14 let léto 2013

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   870 zhlédnutí
Bře
12

Hledáte tábor pro Vaše dítě? Nabízím Vám pro letošní léto 2013 tři druhy táborů. V tomto příspěvku najdete tábor pro rodiče s dětmi, dále tábor pro děti od 6 let a letošní novinka budou příměstské tábory v Novém Jičíně, Bílovci a ve Fulneku. Těším se na Vaše malé a velké táborníky, Vaše Venda.

Tábor pro rodiče s dětmi od 2 do 6 let aneb hledání klobouku Boba a Bobka

Rok utekl jako voda a my se opět v létě budeme balit na speciální tábor určený pro rodiče s dětmi 2-6 let, kde spolu zažijeme velké dobrodružství. Budeme ubytovaní v penzionu Setina od 10. července do 14. července 2013, který se nachází 15 km od Bílovce, kde jsme byli před třemi lety velmi spokojení. Na náš pohádkový pobyt se k nám zatoulají Bob a Bobek z večerníčku, kteří potřebují pomoc, protože jim někdo ukradl kouzelný klobouk. Můžete se těšit na ranní rozcvičky s Bobkem, kouzelníka Pokustóna, bobkiádu a hlavně musíme najít kouzelný klobouk. Čeká nás tábor plný napětí, protože bez klobouku by se králíci nemohli vrátit do pohádky.

bobUbytováni budeme na penzionu Setina, kde Vám budou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a třílůžkové s přistýlkou pokoje, takže záleží jen na Vás, jak chcete být spolu. Na letošní ročník bereme přihlášky do 20 dětí a potom popřípadě náhradníky na tábor.

  • Dítě 2-6 let s plnou penzí, programem a ubytováním 2 200 Kč
  • Dítě 2-6 let s plnou penzí a programem 1 600 Kč
  • Dospělý s plnou penzí a ubytováním 2 400 Kč

Můžete se podívat na video z minulého ročníku zde. Nutná rezervace na pobyt přes stránky zde.

Tábor pro děti od 6 let aneb pojeďte spolu se mnou na Ostrov přežití

V termínu od 27. července do 2. srpna se bude konat letošní tábor pro již školní děti. Budeme bydlet v nádherném středisku Orientka  u Rýmařova (nedaleko Relaxy- středisko z minulého roku). Náš letošní určitě skvělý tábor se rozdělí na dva kmeny a  budou spolu bojovat o přežití, naučíme se rozdělat oheň, postarat se o dostatek jídla pro všechny a plnit náročné úkoly a výzvy. Dva kmeny soupeří v denních kláních, ze kterého si jen vítězný tým odnese zásoby a materiál pro svůj tábor. Ale ani vítěz nikdy neví, co zvrátí příští situaci. Nebudou chybět naše oblíbené taneční rozcvičky, sportovní hry a hlavně bude sranda.  O děti se budou starat zkušení lektoři a já, jídlo 5 krát denně, zajištěný pitný režim a bohatý program.IMG_4513Cena letošního turnusu na jedno dítě bude 3 400 Kč (ubytování, jídlo, pitný režim, program táboru, táborové upomínkové předměty). Rezervace na tento tábor je nutná přes stránky zde. Pokud budete mít zájem o hromadnou dopravu autobusem z Fulneku nebo z Bílovce, byl by tam příplatek 200 Kč. Těším se na letošní ročník a nyní se podívejte, jak jsme se měli minulý rok zde.

Příměstské tábory – novinka roku 2013

Pro letošní léto 2013 jsem si pro Vás připravila příměstské tábory v Bílovci, Fulneku a v Novém Jičíně. Pro děti bude připravený bohatý program od 8:30 hodin do 17:00 hodin odpoledne v určitých termínech pro každé město pondělí-pátek.  Více informací o příměstský táborech jsou zde.

 

1. Zumba víkend pro děti

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   365 zhlédnutí
Úno
21

Víkend pro děti 6-12 let aneb Zumbamánie na Kahanu

Každý rok pořádáme Zumba víkendy pro dospělé, proto jsem se rozhodla udělat první víkend jen pro děti bez rodičů. Děti čeká plný víkend tance a pestrý program. čtěte více

Jak jsme se měli na šmoulím táboře

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   195 zhlédnutí
Čvc
9

Šmoulovaná na Bečvě 4.7-8.7.2012

Náš tábor se odehrával v krásném prostředí Relax Kyčery na Prostřední Bečvě, kde jsme byli ubytování v krásných srubech, které vypadaly jako šmoulí domečky. Naši táborníci měli dorazit ve středu kolem 17 hodiny a zrovna, když se objevili první z nich, začala velká bouřka. čtěte více

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Tábor Odry Toning Novinky Fulnek Dovolená Víkend Nový Jičín Narozeniny Zumbaton Zumbule Bílovec Venda Zumba Děti ZumbAtomic Rozvrh Retro Párty AquaZumba

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com