Zprávy se štítkem Zumbaton

Zumbamánie pro Amálku s After párty

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře 1 komentář    255 zhlédnutí
Bře
9

Je tu opět můj oblíbený měsíc lásky květen a rozhodla jsem se, že uděláme druhý ročník charitativní akce v Novém Jičíně. čtěte více

4. Zumbatón s After párty

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   228 zhlédnutí
Lis
18

V sobotu 12. listopadu jsme odstartovali náš 4. Zumbatón v 16 hodin v hale ZŠ komenského v Bílovci. Rozcvičkou jsme se společně zahřáli a pak nastoupila Kristýna jako první host akce. Po 40 minutách jsme měli malou přestávku, během které jste měli možnost dát si drink, nabrat sílu na další 2 hodiny a shlédnout první vystoupení dětí. Dále jsme to rozjeli spolu na Vaše již známé a oblíbené písničky, které jste si užily.

čtěte více

Zumbamaratón v Avionu

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   404 zhlédnutí
Říj
20

O víkendu 15. a 16. října se konal k 10. narozeninám oblíbeného Shopping parku v Ostravě Zumbamaratón. Avion oslavil své narozeniny sportem a Zumba u toho nemohla chybět. Pod vedením certifikovaných Zumba instruktorů jste si užili 3 hodiny krásné latinsko-americké hudby, super atmosféru, propocené oblečení a endorfiny všude kolem nás.

čtěte více

4. Zumbatón

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Novinky     Komentáře Žádné komentáře   609 zhlédnutí
Říj
16

Je mi potěšením Vás pozvat již na 4.ZUMBATÓN, který se bude konat v hale ZŠ Komenského v Bílovci 12. listopadu od 16 hodin.

čtěte více

Zumba Convention 2011

Autor Autor: Vendula Ostřanská, kategorie: Nepřehlédněte, Ostatní zprávy     Komentáře Žádné komentáře   1 326 zhlédnutí
Čvc
13

Aneb největší párty a zároveň vzdělávání zin instruktorů Zumby z celého světa! Letošní ročník byl jedinečný tím, že Zumba má letos výročí 10 let od svého vzniku. Convention trval 4 dny, během kterých probíhaly workshopy, večerní párty a fitness koncert Zumbathon.

čtěte více

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Děti Zumbaton Zumba Narozeniny Venda Retro Bílovec Tábor Dovolená Nový Jičín Toning Víkend Zumbule Novinky Odry Fulnek Rozvrh ZumbAtomic AquaZumba Párty

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com