Co je Zumba?

Zumba je taneční fitnes hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aérobními pohyby. Využívá tance jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a jiné…

První lekce zumby vznikla omylem

Zumba vznikla náhodou, když tanečník a choreograf zpěvačky Shakiry Alberto Perez přišel na hodinu aerobicu a zjistil, že si zapomněl přinést hudbu na cvičení. Jediné, co měl v autě, byly latinsko-americké písničky. A protože latinsko-americké tance byly jeho oblíbené, rozhodl se zkusit improvizovat. Zázrak byl na světě!

Během hodiny se střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, formovat a posílit celé tělo. Zaměřují se na problémové svalové partie jako zadek, nohy, ruky, břicho a ten nejdůležitější sval Vašeho těla, Vaše srdce!

Tak trochu zábavnější aerobic

Protože Zumba vznikla jako náhrada za hodinu aerobicu, hodně z něj vychází. Je však ladnější, spíš než sport připomíná tanec. Zumbou žijí celé Spojené státy, nyní se do ní můžete pustit i Vy! Lekce Zumby spojuje tradiční aerobní cvičení se základními kroky latinsko-amerických tanců. To vše na veselou a zábavnou hudbu. Po hodině sice propotíte všechno oblečení, ale na tváři máte úsměv od ucha k uchu a nemůžete se dočkat další lekce.

Kombinací latinských rytmů vytváří skvělou párty, na které vytancujete 500 až 1000 kcal za hodinu a zanechá ve Vás skvělý pocit a dobrou náladu. Nepotřebujete žádné taneční nebo fitness zkušenosti. Přijďte se pobavit a zapomenout na všechny starosti. Čeká na Vás Zumba párty s Vendou!

Zumba

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com