Aqua Zumba – cvičení ve vodě

Aqua Zumba je vodní tanec a cvičení v jednom. Šetrný a zábavný způsob cvičení, u kterého se sice nezapotíte, ale do těla si dáte o mnoho víc než jakýmkoliv cvičením na suchu. Navíc se ve vodě naučíte hbitě orientovat a budete se v ní během pár lekcí cítit jako doma. Vodní prostředí je také z hlediska cvičení méně zátěžové a tudíž zdravější pro lidské tělo.

Pro koho je Aqua Zumba vhodná?

Pro dospělé ženy i muže, starší lidi, lidi zotavující se z kloubních onemocnění nebo lidi mající chronické potíže (kloubní zranění, zlomeniny a chronické bolesti zad). Dále pak pro lidi bez kondičky, lidi rehabilitující se po akutních srdečních příhodách, kardiaci obecně, těhotné ženy a pro lidi s nadváhou.

Aqua Zumba se cvičí se ve vodě, která dosahuje výšky Vašeho hrudníku, ramena můžete mít nad vodní hladinou. Cvičení je vhodné i pro neplavce, protože vždy dosáhnete na dno.

AquaZumba

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com