Kdo je Venda?

Jmenuji se Vendula Pavlicová, ale většinou mě znáte pod jménem za svobodna Vendula Ostřanská.  Vendula Ostřanská Mám ukončené bakalářské studium obor tělesná výchova a matematika.  Vedu lekce cvičení Zumby, Bosu a Břišního pekáče pro dospělé, kroužky Zumby pro děti v Bílovci, Fulneku, Novém Jičíně a Hodslavicích, starám se o chod tělocvičny v Abácii www.sportabacie.cz a pořádám pro děti víkendy, tábory a příměsstké tábory. Má práce je mým velkým koníčkem.

Už od mala jsem trávila svůj volný čas tancováním a sportováním. Když jsem se dozvěděla, že tyto dva krásné prvky mého dosavadního života někdo spojil a pojmenoval Zumba, neváhala jsem a přihlásila se v roce 2010 na kurz vedený Danielou Česnekovou.

Momentálně mi Zumba přináší energii, radost a sebeuspokojení jak ze sebe samé tak i z mých věrných cvičenců, kteří Zumbu milují! Na své hodiny Zumby se moc těším, protože mě baví vidět úsměv a nadšení, které mi dodávají sílu.

Neváhejte a přijďte si užít cvičení

Na hodinách zapomenete na své problémy doma či v práci a připadáte si jako na párty. Do cvičení se často nutíte, ale na hodinách Zumby je to právě naopak. To je oč tu běží a proč se stává Zumba čím dál populárnější.

První školení Zumba Basic 1 jsem absolvovala v Praze v lednu 2010 s úžasnou lektorkou Danielou Česnekovou (ZES). Po 5 měsících mi docházely pomalu nápady, tak jsem nečekala dlouho a zúčastnila se prvního školení v ČR Zumba Basic 2 opět v Praze s Danielkou. A protože miluju děti a bylo mi líto, že nemůžou chodit na Zumbu, tak jsem se přihlásila na vůbec první školení ZumbAtomic (Zumba pro děti) v srpnu 2010 v Polsku. Toto školení vedla velmi zkušená lektorka Izabela Kin, které moc děkuju za super školení.

Dalším speciálním programem, na který jsem získala certifikaci, je Zumba Toning. Školení probíhalo v Amsterdamu v prosinci 2010, které vedla američanka Jani Roberts. Ta se věnuje Zumbě již 13 let a byla také u jejího počátku.

Licence Zumba

V červenci 2011 jsem ze zůčastnila Zumba Instructor Convention 2011 v Orlandu, kde jsem absolvovala školení Aqua Zumba, které vedli zkušení lektoři z celého světa. Jako hlavní zde byli Maria Browning a Tony Witt. Další licenci jsem získala na Zumba Gold a absolvovala brazilský, africký workshop, house vibes a světovou novinku Zumba Sentao, kterou vedl sám zakladatel Beto Perez.

Licence Zumba

V roce 2012 jsem opět vyjela na další akci a to na Zumba konferenci v Londýně, která byla skvělá. Získala jsem certifikát na program Zumba SENTAO, který se cvičí na židličce a kolem ní. Je to spojení tance s posilováním. Dále jsem absolvovala workshop pro rozšíření dětské Zumby se zakladatelkou programu Ginou, warm up/cool down s neuvěřitelnou instruktorkou Tanyou, Merengue a Salsa a opět nechyběla velká párty večer se zakladatelem Zumby Betem.

Je tu rok 2014 a opět jsem se školila u toho nejlepšího Beta Pereze zakladatele Zumby a nově představující program Zumba Step. Věřím, že otevřeme nové hodiny tohoto typu.

Je pravdou, že Zumba je pro mě srdeční záležitostí, ale chtěla jsem rozšířit své obzory. Našla jsem na internetu cvičení Břišní pekáč a moc se mi to líbilo a vyškolila jsem se u zakladatelky Hanky Kynychové. Pohyb provází celý můj život a tak se moc ráda věnuji dospělým i dětem.  Těším se na hodinách! Venda

Certifikáty, diplomy, kurzy:

 • Zumba Basic 1 (01/2010)
 • Zumba Basic 2 (05/2010)
 • Zumba Gold (07/2011)
 • Zumba Kids a Zumba kids Junior (pro děti) (08/2010)
 • Aqua Zumba (07/2011)
 • Zumba Toning (s činkami) (10/2010)
 • Zumba Sentao (s židličkou) 02/2012)
 • Bosu Core diplom FACE CZECH s Daniele Mullerem (10/2009)
 • Břišní pekáč u Hanky Kynychové (04/2012)
 • Kurz plavčík (05/2008)
 • Instrukror lyžování a snowbordu (02/2008)
 • Osvědčení o absolvování vzdělání Tajemství a symbol pohádek, Jak se do našich škol dostal Mount Everest s Marekem Hermanem (10/2011)
 • Seminář Aby doma bylo dobře s Markem Hermanem a Janem Svobodou (7/2012)
 • Kurz cvičení rodičů s dětmi v Brně (09/2009)

V letošním roce říjen/listopad 2013 jedu na školení Funkční trénink a Diplom děti (speciální kurz pro pohybovou průpravu dětí).

 • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
 • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
 • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com