Zumba Toning – cvičení s činkami

Zumba činky

Zumba Toning přináší další úroveň do programu Zumba Fitness. Kombinuje tanec, žhavé rytmy a zvýšení svalové zátěže využitím lehkých činek. Zumba Toning představuje nové rytmy jako Reggaeton – Cumbia, Conga Hip-Hop, Merenque Hip-Hop či Reggeaton – BellyDance.

Cvičení je velmi efektivní, speciální činky však umožňují každému jeho vlastní zátěž. Zumba činky nejsou pouze klasickým posilovacím nářadím, ale také rytmickým hudebním nástrojem. Mají pohyblivé těžiště a jsou bezpečnější při cvičení.

Účinky cvičení

Zvýšení svalové síly, ovlivnění metabolismu, zlepšení svalové vyrovnanosti, tvarování postavy, posílení hustoty kostí, zlepšení koordinace, zvýšení kalorického výdaje, prevence potíží při sedavém způsobu života.

Pravidelné hodiny Zumba Toning začínají od 13. ledna také v mém cvičebním programu a to jako první na Moravě. Kapacita těchto lekcí je však omezena a proto je nutná včasná rezervace.

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Rozvrh Dovolená Tábor Toning ZumbAtomic Děti Bílovec Párty Zumbaton Venda AquaZumba Zumba Retro Odry Víkend Narozeniny Fulnek Zumbule Nový Jičín Novinky

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com