ZumbAtomic – cvičení pro děti

ZumbAtomic - cvičení pro děti

ZumbAtomic je Zumba cvičení speciálně upravené pro děti – děvčata i chlapce ve věku od 4 do 12 let. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Vede děti k základním konceptům jako je koordinace, disciplína, sebevědomí a týmová spolupráce. Navíc se u ZumbAtomicu děti skvěle zabaví.

Dětský program vznikl v roce 2008. Největší zásluha na tomto programu patří zumba instruktorce ZES (zumba education specialist) Gine Grant a samozřejmě i Beto Perez, zakladatel Zumba fitness se na tom podílel. Cílem ZumbAtomic je rozvinout zdravý životní styl a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Nejen jako lekci, kterou navštěvují jednou týdně. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem rozvoje v dětství,  ZumbAtomic rovněž zvažuje ostatní aspekty dětského rozvoje.

Hodiny s dětmi patří mezi mé nejoblíbenější. Už od mých 18 let jsem hlídavala děti známých a proto mi bylo líto, že děti nemohly na Zumbu. Ale nebylo tomu dlouho a hned v srpnu 2010 jsem získala certifikaci na dětské hodiny. Již je tomu rok a letos v září otevírám více hodin pro děti. Speciálně pro dětské hodiny vznikla naše Zumbule, o které se dozvíte více na.

ZumbAtomic od září

Na začátek nového školního roku jsem si pro naše nejmenší, školáky i předškoláky připravila hodiny ZumbAtomicu ve Fulneku, v Bílovci a v Novém jičíně. Více informacío hodinách pro děti naleznete zde.

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com