Zumbule

Zumbule je náš oficiální maskot a doprovází nás na každé akci, kterou pro vás pořádám. Jejím autorem je návrhářka Radka Kovačíková. Ta se snažila, dle vlastních slov, vytvořit veselé stvoření, se kterým bude možné dále pracovat a rozvíjet jeho příběh. Sám název – Zumba a jeho překlad napovídá charakterové vlastnosti: žertovný, škádlivý, řehtavý, bzučící…

Jak Zumbule vznikla?

Radka se samozřejmě přišla podívat i na naší akci, zacvičila si, aby pochopila podstatu, zachytila atmosféru. Ta radost z pohybu, která sálala jak z Vendy tak ostatních cvičících, krystalizovala její představu maskota.

Výsledkem je pestrobarevné chlupaté, třpytivé, rozmarné, milé, pihaté polozvíře v nadlidské velikosti, s hlavou plnou nápadů. Záměrně je konečná forma stylizována do neurčitého druhu. Je na každém, jak Zumbulku bude vnímat, jestli mu něco či někoho připomíná a nebo ji příjme coby nový druh.

  • Rezervace na tábory bude probíhat od 20.3. na nových stránkách !
  • Podzimní víkend pro dospělé na hotelu Soláň se bude konat v termínu 25-27.11.2016. Bližší informace budou do 20. září na rezervacích!
  • Víkend pro děti v termínu 22. - 23.10 na 1 noc je vypsaný na rezervacích! Přihlaste své děti :)

Nejnovější zprávy

Oblíbené štítky

Nový Jičín Retro Rozvrh Venda Toning Víkend Bílovec Tábor Dovolená Odry AquaZumba ZumbAtomic Zumbaton Děti Fulnek Narozeniny Zumba Párty Novinky Zumbule

Přístupy

www.zumba.com www.barakastyl.cz www.zumbashop.eu redkastuff.com